Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

Žygis į Mažosios Lietuvos dvasinį centrą

Laikas: 2012-10-20/21
Vieta: Mažoji Lietuva
Dalyviai: Jonas M.(vadas), Greta V., Akvilė G., Romas L., Ugnė Č., Vaidotas

Aš tranzavau kartu su Vaidotu. Labai pasisekė, nes jis tranzavęs ir ankščiau (ne taip kaip aš ) todėl jo žodis buvo lemiamas . Nuvykome berods su 4 mašinom, vienoje vietoje strigom valandai. Nepaisant to, nuvykom beveik laiku. Buvo didesnių nelaimėlių nei mes ;D Lumpėnuose dalis komandos jau mūsų laukė. Pietavom ant Rambyno kalno, švietė saulė, buvo puiku. Aplankėm Vydūno kapą, šaunuolis Jonas buvo pasiruošęs ir paskaitė keletą įdomių minčių iš Vydūno kūrybos.
Kadangi oras buvo nuostabus, nestatėm palapinės, o miegojom po atviru dangumi. Tą naktį turėjo būti meteoritų lietus, bet per medžių lają nieko nesimatė.
Kitą rytą aplankėm Šereiklaukį, kur mums aprodė spirito varyklą, dvaro rūsius, tvartus, kuriuose buvo laikoma daugybė arklių. O ant Sidabrakalnio žaidėm plentvolį ir dar kažkokį žaidimą, kurio eiga graži, bet ketinimai grėsmingi:D nepamenu pavadinimo. Beje, dar ir 18 iolikakamienę eglę matėm. namo tranzavom iš Vilkyškių, mes su Vaidotu į Kauną nusprendėm grįžti per Tauragę, maniau strigsim iki nakties, bet pavyko puikiai. Truputį pavėžėjo fūristai, tuomet sustojo moteris, kuri važiavo iki Tauragės, ten aplankė draugę, o tuomet vėl mus paėmė ir nuvežė iki pat Kauno. Taigi mudu dar turėjom galimybę parymoti prie Jūros kranto ir paplepėti. Savaitgalis buvo puikus, man labai patiko, nes ne tik žygiavom, bet ir aplankėm įvairius objektus.

Greta V.

Į viršų