Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2014    
 
 

Lengvas prasivėdinimas dviračiais

Laikas: 2014-08-09
Vieta: 119 – Pakalniškių piliakalnis – Marumo dvaras – Kauno Marios - Kolegija Girionyse – Statybos fakultetas
Dalyviai: Vilma, Jolita, Andrius G., Andrejus, Nomeda

Planuotas pusantros dienos pasivažinėjimas dviračiais buvo transformuotas į pusdienio palakstymą Kaune ir apylinkėse. Žygelio vadė atskubėjo uždusus ir vėluodama :) Susirinkusi „šaikelė“ nusprendė važiuoti aplankyti Pakalniškių piliakalnį Vaišvydavoje. Pakeliui stabtelėjome „Iki“ ledų ir nektarinų. Laukdami Vilmos sugrįžtant su maistu, atsitiktinai sutikome Jūratę Rumpienę. Taip kilo mintis aplankyti Rumpius ir įvertinti, kaip namo statybos einas :)

Prie piliakalnio užkandom, atsipūtėm valandžiukę ir patraukėm pas Marumą. Jis maloniai mus sutiko, vaišino kriaušėm, vedžiojo po (būsimus) namus, parodė kelią link tvenkinio, kur sukaitę nusimaudėm. Padėkoję už gražų priėmimą, atsisveikinome su Marumu ir pasukom į miškus prie Kauno marių. Vienu metu buvo pradėję lašnoti, tad teko pasilsėti pavėsinėje, bet lietus greitai praėjo. Tuomet nušvilpėm Girionių kolegijos link. Važiavom kalnais kalneliais, takais takeliais, kol išlindom į pažįstamą kelią Vaišvydavoje.

Grįždami pralėkėm Panemunės šilą. Galutinė stotelė – KTU Statybos fakultetas su „naujaisiais“ suoliukais. Ištiesėm kojas, subaigėm turėto maisto ir gėrimų likučius, stebėjom pro šalį keliaujančius žmones su augintiniais. Pasidaliję įspūdžiais apie praleistą dieną, išsiskirstėme.


Nomeda

Į viršų