Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2014    
 
 

Pavasarinių naujokų bumas Čiobiškyje!

Laikas: 2014-04-05 - 04-06
Vieta: Čiobiškio apylinkės
Dalyviai: Paulius L., Andrejus, Akvilė, Roma, Rimas, Giedrius S., Nomeda, Vytautė, Ramunė, Tomas K., Justinas B., Marius L., Eglė Š., Mindaugas, Justina V., Justina P., Greta, Ieva B., Ieva S., Meda, Laura

Rimas (Inspektorius Paštetas): Neskanus paštetas =)

Eglė: byškį šalta miegot buvo, bet žibučių plantacijos stipriai užkrėtė pavasariu.

Laura: Viskas buvo liuks, nuostabius vaizdus pamačiau, bet miegas buvo žiaurus; šalta nerealiai =)

Justina: Daugiau jokių žygių!

Justina P.: Įspūdžiai liko tikrai geri, patiko tiek pamatyti vaizdai, tiek gera kompanija. Tik miegoti buvo truputį šalta :(

Greta: Puikus žygis, reikalaujantis pakartojimo =)

Vytautė: Apie „Ąžuolus“ sužinojau jau prieš keletą metų, pažinojau dalį narių, tačiau į žygį išsiruošiau pirmą kartą. Patiko jūsų idėjos, nors anksčiau, keliavus dviračiu, atrodė, kaip lėtai yra eiti pėsčiomis. Tačiau tai visai kitoks keliavimo būdas ir, pasakysiu, verta! Ir būtinai eisiu dar kartą. Labai norėčiau sudalyvauti plaukime baidarėmis. Jūs šaunuoliai, nors ir netyliai dainuojat! =)

Ramunė: Puikūs žmonės, puikus žygis. Prieš žygį nepažinojau nei vieno, o dabar radau daug bendraminčių. Ačiū =)

Mikis: Makaronai geltoni, laužas raudonas. Dainom alsavau, juokais aš ėjau, gaivinaus kalbomis visas dienas dvi. Porą draugų suradau, jų paleist nemanau. Ąžuolu būsiu! Ne juokais, iš tiesų!

Ieva S.: Gavau viską, ko norėjau, ir dar daugiau.

Ieva B.: Žiauriai geras žygis, daug gražių vietų aplankėm, daug visokių įspūdžių. Tikėjausi, kad bus sunkus ir varginantis žygis, o čia labai linksmai ir lengvai pavaikščiojom. Vakaro laužas, nakvynė po atviru dangum, viskas buvo tobula. Smagu papietaut visiems, kai būna tie bendri pietūs. Orą puikų užsakėt :)

_______________________________________


Kaip inspektorius Rimutis gavo naują vardą


Naujokų žygelis. Pietų metu vyksta vardų žaidimas, kai reikia pakartoti prieš tai rate esančiųjų vardus ir asociacijas ir pasakyti savo.

Akvilė: Kas nori sumuštinių su paštetu? Niekas? O gal paimkit, taigi reikia suvalgyti! Nu, gerai, reiškias taip: kas suklys vardų žaidime, turės paimti sumuštinį!

Žaidimas sukasi ratu ir pasiekia paskutinįjį dalyvį – Rimą. Jis žiūri pasimetusiom akim į visus ir tyli. Kažkas primena: Rimai, sakyk vardą!

Rimas, keldamas prie burnos sumuštinį, sako: “Paštetas”.

Taip inspektorius Rimutis tapo inspektorium Paštetu.Užrašė liudininkas

Į viršų