Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2014    
 
 

Šventinis kovo 11-osios plaukimas

Laikas: 2014-03-11
Vieta: Širvinta ties Upninkais
Dalyviai: Akvilė, Vytautas, Edas, Justukas, Žydrūnė, Linas G., Arvis, Nomeda, Paška, Miška ir 2 apsėklintojai (kas dalyvavo – žino)

Vienadieniame Kovo 11-osios plaukime norą dalyvauti išreiškė tobulas skaičius ąžuoliečių – 8 (lygiai tiek asmenų, kiek talpina Ąžuolo baidarės). Ryte dangus buvo šiek tiek apniukęs, vėliau saulė prasišvietė ir oras neapvylė. Plaukimą, pasidabinę trispalvėmis, pradėjome Liukonyse, ir atkartojant kai kurių dalyvių praėjusią gegužę plauktą maršrutą, pabaigėme ties Upninkais. Net ir plaukimo trukmė (kaip girdėjau) buvo tokia pati – 6 valandos.

Pietavome gan anksti, nes kai kurie plaukę vyrai ryte ilgai miegojo ir tik vos spėjo užkąsti ORO :D Stalo funkciją puikiai atliko baidarė. Mes su Arvydu nepraleidome progos PABANDYTI aplaužyti upės pakraščiuose užsilikusį ledą, bet zaraza, reikia pripažinti, buvo tvirtas ir praktiškai nelūžo. Prie Sližių piliakalnio buvome ir ant akmens pakibę. Muistėmės, kraipėmės, lingavom ir kažkaip sugebėjome nuo jo nulipti. Ant piliakalnio (beveik) visi sušokome asilą, pasidžiaugėme pavasarinėmis žibutėmis ir judėjome toliau.

Tiesa, pamiršau paminėti, kad su porininku kai kuriuos slenksčius paėmėm atbuli. Vieno tokio atbulo plaukimo metu stuktelėjom akmenį, priekis stuktelėjo į ledus krante... ir staiga baidarė pradėjo semti vandenį! Šokau į krantą, o Arvis su Lino pagalba ištraukė baidarę į krantą. Keista, bet sušlapus nebuvo šalta (kaip tikėjaus, kad bus) :) Be Žydrūnės ir Lino niekas ir nematė (o dar blogiau – niekas nenufotografavo) kaip skendom: visi buvo priekyje ir dar gavo palaukti gerą pusvalanduką krante, sukdami galvas, kur prapuolė draugai.

Pasivijome kolegas ir netrukus baigėme plaukimą, nedaug buvo likę. Ant kranto sugėrėme arbatos likučius, valgėme dešrų liekanas ir dalinomės įspūdžiais. O jie buvo patys geriausi (ir nesvarbu, kad „nuplaukė“ mano pirštinės ir šalikas. Svarbu, kad „Akvilę“ Žydrūnė pagavo).


Nomeda

Į viršų