Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2014    
 
 

Naujieji metai 2014

Laikas: 2013-12-31 - 01-01
Vieta: Varėnos r. pas Liną Kulakauską
Dalyviai: Paulius L., Brigita, Jolita, GAndrius, Giedrius S., Nomeda, Edas, Justė, Romytė, Akvilė, Neringa, Linas K., inspektorius Rimutis, Jurgis ir jų draugai

Prisiekiu savo ausimis – Naujieji šiemet trinktelėjo ypač smagiai. Naujametinis ąžuolų karnavalas vyko jaukioje Lino sodyboje Vydeniuose, kurios aura praskaidrintų net didžiausią paniurėlį. Net ir bet kokiam kurmiui aišku, kad ten taip miela tik dėl šeimininkų gerumo, kurie kaskart šiltai priima svečius ir tolerantiškai žiūri į jų išmones. Arba tiesiog evakuojasi į Meškos trobelę ir palieka siausti vienus pačius.

Įvairaus plauko žvėreliai ir teisėsaugos pareigūnai buvo populiariausi karnavalo kostiumai. Kiti vienetiniai veikėjai pakerėjo originalumu, nuoširdumu ir atsidavimu savo personažui. Ypatingai pasireiškė Edas, kurio, įsijautusio į pasirinktą psichopederasto įvaizdį, nevaržė jokie tabu.

Šiaip viskas buvo, kaip priklauso: eglutės ieškojimas, ugnelės ir fejerverkai, Senelis Šaltis, eilėraštukai ir dovanėlės, pirtis ir/arba pokalbiai. Sugužėję pirtininkai įnešė į aprimusią merginų kompaniją naujų vėjų. Joe Dassino lyriką pakeitė Milli Vanilli, Laimos Vaikulės ir panašūs šlageriai, po kambarį pradėjo suktis viena už kitą žavingesnės poros. Galiausiai Naujųjų metų našta prislėgė vis daugiau ir daugiau šokėjų ir tik vienas Edas nenorėjo pasiduoti miego žabangoms. Beveik prievartiniu būdu buvo išjungta šviesa, bet Rachmaninovo plokštelė sukosi ir tamsoje.

Išaušus naujai dienai, atšventėme kuklias Edo sukaktuves ir išstriksėjome prasiblaškyti. Ratais kvadratais ėjome pamiškėmis iki Kamorūnų. Ten aplankėme kapinaites (2 vnt.), pažiūrėjome Tv. (tvenkinį), iki kelių pabraidėme po purvyną (Valentas), pauogavome (prarūgusių bruknių). Grįžus į trobą, laukė karšti pietūs. Šlovė draugams!

O tada reikėjo ilgai nedelsiant važiuoti namo, nes dar kiek, ir būtume pasidavę pagundai išvis niekur nebevažiuoti.


Kiškelis


----------

Inspektoriaus Rimučio ataskaita


Man tai buvo pirmas kartas, naujametinis vakarėlis su Ąžuolų chebra. Sodyba, vienkiemis miške, atvykau su „gAndrium“, Jolita, Monika. Atvažiavom į sodybą vieni iš pirmųjų. Greitai apsižvalgėm, apėjom teritoriją, parodė kas kur kaip sodybos šeimininkas. Naujametinis vakarėlis buvo teminis, o dalyviai turėjo persirenkti ir įsijausti į kokį nors vaidmenį. Aš buvau tą vakarą Ąžuolų policininku, inspektorius „Rimutis“. Naujemetinio vakarėlio dalyviai turėjo atsinešti maisto kaip ir visuos susiėjimuose, suneštinis, dovana, mokėti eileraštuką, pasaką, ar padainuoti. Kadangi buvom atvykę vieni iš pirmųjų, šovė mintis patikrinti visų atvykusių dalyvių daiktus, nes žinojau, kad turės dovanų. Radus dovaną, konfiskuoti kaip draudžiamą dalyką arba paimti kyšį. ;D Atvykus antram ekipažui (tai buvo „Lokys“, Jurgis, Brigita...). Draugams tik peržengus slenkstį, aš prisistačiau su šautuvu, pasakiau, kad į vidų su draudžiamais daiktais negalima, juos turi atiduoti, jei nori dalyvauti, arba duoti kyšį.

„Lokys“ pasakė: atiduodu Jurgį: juk jis naudingesnis negu dovanos :D Tai ir praleidau dalyvius, taip pa nureketavau ir kitus to vakaro dalyvius (su vienais buvo lengva, su kitais buvo sunku, nes nenorėjo duoti nei dovanos, nei kyšio).

Sodyboje patiko, nes namelyje buvo daug vietos, šilta, taip pat buvo sodyboje pirtis didelė bei prūdas, kur išlindus iš pirties pasiturkšti gali, taip pat patiko diskoteka su plokštelėmis. Visiems susirinkus buvo padengtas stalas, stalas lužo nuo gėrybių ir gėrimų. Artėjant dvylikai buvo staigiai sukrautas laužas ir papuošta eglutė. Likus apie pusei valandos iki 12 val. visi išėjo ieškoti senelio su dovanomis. Senis rastas su snieguole lauko garaže. Visi buvo nuvesti prie laužo ir eglutės: kas padeklamavo ir padainavo, tas ir gavo dovana. Suėjus 12 val. buvo iššautas šampanas ir vynas, kitam palinkėta, pasveikinta „Su naujais metais“. Laužui sudegus, didelė duguma nuėjo į pirtį: kas nėjo, tas klausėsi senoviškos muzikos per patefoną ir šoko. Na, aš kai nuėjau į pirtį, tai tik ryte iš jos ir išėjau. Ryte atsikėlus buvo pasveikintas Edas, nes jo gimtadienis sausio pirmą dieną. Suvalgę tortą ir išgėrę šampaną, patraukėm į mini žygelį. Kadangi ryte atsikėlus nekokia savijauta buvo, tai man tas žygelis visai išėjo į naudą, praputė smegenis. Gryžę po žygio sutvarkėm vietą atsisveikinome ir važiavome namo.

Rimantas Kauševičius (Inspektorius Rimutis)Į viršų